O nas

Jesteśmy firmą edukacyjną, która już od 25 lat promuje wszechstronny rozwój uczniów oraz wspiera ich codzienną naukę w szkole. Specjalizujemy się w przygotowaniu do egzaminu maturalnego oraz egzaminu ósmoklasisty, w tym celu organizujemy kompleksowe kursy dostosowane do wymagań egzaminacyjnych oraz potrzeb zdających.

Gwarantujemy

poprawę bieżących wyników w nauce, uporządkowanie wymaganego materiału, wyćwiczenie kluczowych umiejętności egzaminacyjnych, większą pewność siebie, uniknięcie wielu częstych błędów oraz wykorzystanie maksimum swojego potencjału podczas najważniejszego egzaminu.

Wypracowane
standardy pracy

oraz kompetencje naszych nauczycieli pozwalają nam uczyć na najwyższym poziomie.

1. Jak zapisać się na kurs?

Zgłoszenia na kurs można dokonać:

• podczas osobistej wizyty w Sekretariacie Indeksu,
  • dzwoniąc pod numer telefonu podany w zakładce kontakt,
  • mailowo pod adresem indeks@indeks.edu.pl,
  • wybierając ofertę na stronie internetowej
2. Jak dokonać opłaty za kurs?

Opłaty za kurs można dokonać jednorazowo lub ratalnie w terminach wyznaczonych przez Sekretariat w dwóch formach płatności: przelewem bankowym na rachunek podany w wiadomości mailowej lub gotówką w Sekretariacie Indeksu.
Istnieje także możliwość finansowania kursu za pośrednictwem Santander Consumer Bank.
Szczegóły płatności w zakładce opłaty i raty.

3. Co dzieje się po zgłoszeniu się na kurs w Indeksie?

Na podany w zgłoszeniu adres e-mail Uczeń otrzymuje mailowe potwierdzenie udziału w kursie wraz z pełną ofertą cenową, regulaminem i harmonogramem płatności.

25lat
DOŚWIADCZENIA